top of page

O NÁS

Lokalita Tále pod Chopkom je jedným z najkrajších a najvhodnejších miest na trávenie príjemných chvíľ aktívneho odpočinku. Fascinujúce zdravé lesy v tejto lokalite o tom presvedčia každého.

Naše 4 apartmány sú umiestnené práve tu. Nachádzajú sa bezprostredne vedľa seba v samostatnom krídle budovy na 4. nadzemnom podlaží s prekrásnym výhľadom na svahy okolitých lyžiarskych stredísk. Novostavba apartmánového domu bola ukončená v roku 2008.

Ich atraktívna poloha zaisťuje výnimočnosť, nakoľko sa nachádzajú len niekoľko sto metrov od najkrajšieho slovenského golfového areálu Gray Bear Tále. Spestrenie pobytu Vám prinesú tri lyžiarske areály, ktoré je možné nájsť v blízkom okolí (Tále 1 km, Chopok Jasná 7 km, Mýto pod Ďumbierom 3 km). Lyžiarske stredisko Chopok Sever a Juh je najväčším zariadením tohto druhu v strednej a východnej Európe mimo Álp.

VYBAVENIE A SLUŽBY

Upratovanie

Free Parking

Dizajnový interiér

Free WiFi

iconfinder_icon-ios7-heart-outline_21175

Spokojnosť klientov

SPOZNAJTE OKOLIE

Man Hiking in Wilderness

Prostredie

 

Okolie Tále – Nízke Tatry ponúka veľa možností na šport a poznávanie, ktoré možno využiť počas pobytu v našich apartmánoch.

Tále Ski je známy lyžiarsky areál s umelým zasnežovaním určený pre začiatočníkov a stredne pokročilých ( informácie na tale.sk ). Nachádza sa 800 m od apartmánu, prevýšenie najdlhšej zjazdovky je 200 m a dĺžka 1,5 km. K dispozícii je 6 lyžiarskych vlekov v celkovej dĺžke 2 570m, lyžiarska škola, snowbordová dráha, servis, požičovňa lyžiarskej výstroje, parkovisko. Areál Ski Mýto, Mýto pod Ďumbierom je vzdialený 3 km .Stredisko sa nachádza na južnej strane Nízkych Tatier v nadmorskej výške 595 m n.m. Má 5 lyžiarskych tratí s celkovou dĺžkou 3500m a s prevýšením 300m.

Image by Maarten Duineveld

Zimné aktivity

 

Alpské lyžovanie

Tále Ski je známy lyžiarsky areál s umelým zasnežovaním určený pre začiatočníkov a stredne pokročilých ( informácie na tale.sk ). Nachádza sa 800 m od apartmánu, prevýšenie najdlhšej zjazdovky je 200 m a dĺžka 1,5 km. K dispozícii je 6 lyžiarskych vlekov v celkovej dĺžke 2 570m, lyžiarska škola, snowbordová dráha, servis, požičovňa lyžiarskej výstroje, parkovisko. Areál Ski Mýto, Mýto pod Ďumbierom je vzdialený 3 km .Stredisko sa nachádza na južnej strane Nízkych Tatier v nadmorskej výške 595 m n.m. Má 5 lyžiarskych tratí s celkovou dĺžkou 3500m a s prevýšením 300m. K dispozícii je nová 4 – sedačková lanovka, lyžiarska škola a škôlka, ski servis, požičovňa, umelé zasnežovanie, nočné lyžovanie, bezplatné parkovisko, záchranná služba. Viac informácii nájdete na internetovej stránke ski.sk

Mountain Biking

Letné aktivity

 

 

Okolie Tále -Nízke Tatry ponúka veľa možností na šport a poznávanie, ktoré možno využiť počas pobytu v našich apartmánoch.

Giant Bike Park Jasná
ROCKY MOUNTAIN BIKE WORLD je moderný bike park situovaný v srdci Nízkych Tatier. Vďaka svojej rôznorodosti ponúka trate všetkých obtiažností. Využíva prírodné danosti spolu s drevenými prekážkami a terénnymi úpravami. Viac informácií nájdete na jasna.sk/bike-world

Golf
Najkrajší slovenský golfový areál Gray Bear s 18 jamkami, ktorý vytvorili americkí dizajnéri Bob Walton a Skip Malek , je umiestnený v jedinečnom horskom teréne len 800 m od apartmánu. Viac informácií nájdete na graybear.sk

bottom of page